Mierzymy wysoko

Wycinką i pielęgnacją drzew trudno dostępnych i na wysokościach, a także sprzedażą pozyskanego drewna zajmujemy się od 2007 roku. Początkowo jako jednoosobowa firma, a od 2014 roku jako Pilas sp. z o. o. Przez te lata zebraliśmy zespół fachowców z doświadczeniem w pracy w trudnych warunkach i na wysokości oraz z wiedzą o drzewach.

Wykonujemy usługi arborystyczne. Na swoim koncie mamy m.in. cięcia sekcyjne, polegające na ścinaniu drzew na wysokości po kawałku i tak, by nie uszkodzić obiektów znajdujących się z pobliżu. Prace tego typu wykonujemy np. nad grobowcami, domami czy ogrodzeniami. Używamy do nich 25-metrowego wysięgnika oraz sprzętu wysokościowego.

Nasze usługi wycinki i pielęgnacji drzew kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych z Otwocka, Warszawy i okolic poszukujących fachowców od wycinki drzew. Oferujemy również: drewno kominkowe i tartaczne, meble i sprzęt ogrodowy drewniany oraz inne usługi.

Do zleconych zadań podchodzimy zawsze rzetelnie, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu klientów. Pracowaliśmy m.in. dla takich instytucji i firm jak:

  • Pol Aqua,
  • Urząd Miasta Otwocka,
  • Urząd Miasta Józefowa,
  • Gmina Wiązowna,
  • Urząd Skarbowy w Otwocku.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie zwlekaj - napisz lub zadzwoń już dziś albo odwiedź nas.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty w godzinach 7:30-16:00.